Військовий капелан з Чернівецької області Василь Гасинець освятив великодню їжу для українських військових. Страви освячували у касках, картонних ящиках та кошиках.
Фото з богослужіння отець оприлюднив на сторінці у Facebook.
![Їжа в касках та ящиках. Капелан з Буковини показав, як освячував великодні страви на фронті Їжа в касках та ящиках. Капелан з Буковини показав, як освячував великодні страви на фронті](https://i0.wp.com/cdn4.suspilne.media/images/resize/900x1.78/45e30fe40e7346a6.jpg?fit=696%2C14&ssl=1)
Великодня їжа у касці військового. Фото: Facebook/ Василь Гасинець
![Їжа в касках та ящиках. Капелан з Буковини показав, як освячував великодні страви на фронті Їжа в касках та ящиках. Капелан з Буковини показав, як освячував великодні страви на фронті](https://i0.wp.com/cdn4.suspilne.media/images/resize/900x1.78/2278561347247e8d.jpg?fit=696%2C14&ssl=1)
![Їжа в касках та ящиках. Капелан з Буковини показав, як освячував великодні страви на фронті Їжа в касках та ящиках. Капелан з Буковини показав, як освячував великодні страви на фронті](https://i0.wp.com/cdn4.suspilne.media/images/resize/720x1.78/c6bea150605ccb99.jpg?fit=696%2C1366&ssl=1)
Отець Василь Гасинець торік на Великдень також освячував їду військовим у касках. Він впродовж декількох років возить українським військовим на передову продукти та обладнання. він На сході України він правив служби. Неодноразово потрапляв під обстріли, зокрема у 2014-2015 роках.
Фото з богослужіння отець оприлюднив на сторінці у Facebook.
![Їжа в касках та ящиках. Капелан з Буковини показав, як освячував великодні страви на фронті Їжа в касках та ящиках. Капелан з Буковини показав, як освячував великодні страви на фронті](https://i0.wp.com/cdn4.suspilne.media/images/resize/900x1.78/2278561347247e8d.jpg?fit=696%2C14&ssl=1)
![Їжа в касках та ящиках. Капелан з Буковини показав, як освячував великодні страви на фронті Їжа в касках та ящиках. Капелан з Буковини показав, як освячував великодні страви на фронті](https://i0.wp.com/cdn4.suspilne.media/images/resize/720x1.78/c6bea150605ccb99.jpg?fit=696%2C1366&ssl=1)
Отець Василь Гасинець торік на Великдень також освячував їду військовим у касках. Він впродовж декількох років возить українським військовим на передову продукти та обладнання. він На сході України він правив служби. Неодноразово потрапляв під обстріли, зокрема у 2014-2015 роках.