Вівторок, 18 Червня, 2024
Бiльше

  Президент Грузії вітає із відновленням автокефалії Грузинської Церкви: «Основа нашого європейського майбутнього»

  Президент Грузії Саломе Зурабішвілі привітала населення з днем ​​відновлення автокефалії Православної Церкви Грузії та зазначила, що це є не лише важливою частиною національної ідентичності, а й основою майбутнього Грузії в Європі.

  Вона також наголосила, що роль і сила грузинської церкви у процесі подолання поляризації в країні є найважливішими і вона має показувати національну єдність, передає interpressnews.ge

  «Вітаю з днем ​​відновлення автокефалії Апостольської церкви Грузії! Цей день є не лише важливою частиною нашої державної незалежності та національної ідентичності, а й основою нашого європейського майбутнього. Грузинська церква історично завжди була такою, що об’єднувала і зміцнювала націю. Сьогодні, у цей найважливіший для нашої країни період, коли Грузія перебуває на одному з вирішальних етапів європейського шляху, роль і сила грузинської церкви у процесі подолання поляризації є найважливішими і вона має показувати нам приклад національної єдності», – пише Саломе Зурабішвілі у соцмережі.

  Нагадаємо, раніше Грузинська Православна Церква зреагувала на акції протесту. Також грузинська опозиція назвала Грузинську Церкву «продовженням росії».

  Найсвіжіше

  Популярне