Субота, 2 Березня, 2024
Бiльше

  Митрополит ПЦУ Олександр провів низку офіційних зустрічей у Польщі

  13 березня, перебуваючи у Варшаві, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр з візитом ввічливості відвідав Посольство України, де був гостинно прийнятий Василем Зваричем – Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Польща.

  Як повідомляє сайт Переяславсько-Вишневської єпархії, сторони обговорили актуальні питання, що стосуються вимушених переселенців з України, які перебувають на території Польщі через російську агресію проти України. Особливу увагу приділили питанню забезпечення духовних і культурно-освітніх потреб численної української громади. Також обговорили проблеми та питання, що стоять сьогодні перед українським православ’ям.

  Цього ж дня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр з візитом ввічливості відвідав Генеральне Консульство України, де був гостинно прийнятий Юрієм Токарем – Генеральним Консулом України у Вроцлаві.

  Сторони обговорили перспективи становлення і розвитку Української Церкви, відзначили надзвичайне значення дарування автокефалії в історії української нації. Також обговорили актуальні питання, що стосуються вимушених переселенців з України, які перебувають на території Польщі через російську агресію проти України, йдеться в офіційному повідомленні на сайті єпархії.

  Від Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Олександр подарував Юрію Токару та Василю Зваричу примірники факсимільного видання Пересопницького Євангелія – видатного пам’ятника стародавньої української мови та мистецтва XVI століття.

  Найсвіжіше

  Популярне