Вівторок, 21 Березня, 2023
Бiльше

  Світовий Євангельський Альянс: Ми ще раз закликаємо Росію негайно вивести війська з України

  Напередодні партнерського саміту Global Church Response in Ukraine and Beyond, що відбудеться 1-3 березня, Світовий Євангельський Альянс, Європейський Євангельський Альянс та Рада Євангельських Протестантських Церков України зробили спільну заяву з приводу річниці російського вторгнення.

  Про це йдеться на Фейсбук-сторінці РЄПЦУ, передає РІСУ.

  «Минув рік із того часу, коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення до України. Світовий Євангельський Альянс разом із Європейським Євангельським Альянсом та Радою Євангельських Протестантських Церков України засуджує агресію, висловлює вдячність кожному, хто служить постраждалим, та підбадьорює усіх євангельських християн слідувати за Ісусом навіть у вирі воєнних подій.

  Передусім ми повторюємо свій заклик до негайного виведення усіх російських військ за межі міжнародно визнаних кордонів України, адже це є найшвидшим способом припинення війни. Вторгнення на територію України було нічим невиправданим та неспровокованим. Заяви про те, що напад був необхідний для захисту в Україні етнічних росіян, є відвертою брехнею. Тому ми молимося, щоб жоден світовий лідер не заохочував подібні вияви агресії, але мав мудрість для пошуку рішень заради відновлення справедливого миру.

  За останні дванадцять місяців мільйони українців були змушені залишити свої домівки, втратили рідних та близьких та зазнали інших руйнівних наслідків війни. Тож ось наше слово до всіх, хто переживає скорботу і бореться із найскладнішими обставинами: ми співчуваємо вам. Невтомно молимося, щоб якомога швидше настав мир, прийшов час вашого зцілення та відновлення, і ви навіть посеред болю могли відчувати, що Бог зараз поруч із вами (Псалом 34:18)…”.

  Світовий Євангельський Альянс охоплює понад 600 мільйонів християн та 143 національні євангельські альянси. З часу свого заснування у Лондоні в 1846 році, цей міжцерковний орган об’єднує євангельських віруючих із різних деномінацій заради молитви, проповіді Євангелія, місіонерства, розвитку теологічної освіти, захисту релігійних свобод і участі у широкому спектрі соціальних питань. Це дає можливість як публічно, так і за допомогою дипломатії на особистому рівні, спільно звертатися до Організації Об’єднаних Націй, урядів та мас-медіа щодо питань, які стосуються церкви.

  Найсвіжіше

  Популярне