Вівторок, 21 Березня, 2023
Бiльше

  Це надприродна зброя: Рада Церков закликає до загальнонаціонального посту і молитви 24 лютого

  Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій закликає українців об’єднатися у загальнонаціональному посту і молитві 24 лютого.

  «Добігає перший рік від віроломного повномасштабного вторгнення росії до України. Нажаль нині ми бачимо, що новини говорять нам про великий наступ росії та мобілізацію військ для повторного масштабного нападу на Україну. Всі ці події набувають свого апогею з наближенням річниці відкритого воєнного вторгнення – 24 лютого. Саме на цей день передбачають якусь нову військову операцію та масований ракетний обстріл…Закликаємо усі конфесії України оголосити та провести у своїх релігійних спільнотах загальнонаціональний піст і молитву 24 лютого з цілодобовими молитовними чуваннями, постом та активним творенням діл милосердя», – йдеться у зверненні ВРЦіРО.

  Там зазначили, що щодня мільйони віруючих моляться за припинення війни, однак те велике зло, яке спонукує цю війну, не хоче відступати.

  «У ці доленосні часи ми розуміємо, що Україні для перемоги над російським агресором потрібна особлива сила від Бога. Коли 24 лютого 2022 року росія віроломно напала на Україну, то багато політиків та експертів прогнозували, що Київ впаде за три дні. Однак нині експерти згоджуються, що сталося чудо, і українці зупинили сили, які багатократно перевищували їх чисельно і технічно».

  «Віримо, що це приклад того, як Бог втрутився у відповідь на потужну молитву за Україну, що піднялася в ті дні по всьому світу. Господь посіяв хаос серед ворогів та забрав у них розум, а нашим воїнам дав надприродну силу та влучність аби відбити напад. Нині війна продовжується і щодня гинуть мирні люди і воїни, кривавим планам росії поки не видно краю, а більшість експертів та аналітиків зазначають, що найближчі декілька місяців стануть вирішальними і можуть переламати хід війни та наблизити її переможний кінець», – зазначають церковники.

  Вони закликали до загальнонаціонального посту, молитви до Господа та милостині. Це є «надприродною зброєю, яка дана Богом для руйнування великого зла та диявольських планів».

  Найсвіжіше

  Популярне