П’ятниця, 31 Березня, 2023
Бiльше

  ПЦУ буде посилено молитись в річницю російського вторгнення

  Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви митрополит Епіфаній благословив звершувати 24 лютого 2023 р., у річницю повномасштабного російського нападу, посилену молитву за Україну, її воїнів-захисників й мирних мешканців та за перемогу і настання справедливого миру.

  Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

  «Наближається річниця повномасштабного російського вторгнення в Україну, річниця великої війни за волю нашої Батьківщини. Як християни ми маємо цей день зустріти молитвою і постом. Тож благословляю, на додаток до наших звичайних молитов, 24 лютого в наших монастирях і соборних храмах, та всюди, де і для кого буде така можливість, протягом дня звершувати читання Псалтиря з молитвою про наших воїнів, про перемогу правди і справедливий мир для України», – сказав митрополит Епіфаній.

  Він закликав провести цей день у пості та молитві за наших захисників, за живих і загиблих, за воїнів та за мирних мешканців, які постраждали і продовжують страждати від нашестя російської імперії зла.

  «І нехай з Божою допомогою час війни скоротиться, а день перемоги і миру – наблизиться. Амінь!», – зазначив Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

  Нагадаємо, митрополит Епіфаній зустрівся з делегацією дипломатів Литви. Також предстоятель ПЦУ провів зустріч з ректором КПІ Михайлом Згуровським.

  Найсвіжіше

  Популярне