Понеділок, 26 Грудня, 2022
Бiльше

  В храмі були діти, жінки та священники: Дві російські ракети, якими обстріляли церкву в Херсоні, застрягли й не розірвались

  У переддень Різдва, 24 грудня, росіяни обстріляли з Градів центр Херсона. Тоді ж у католицький храм влетіло 2 снаряди, але вони не розірвалися.

  Про це розповів ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк під час Вігілійної різдвяної Меси, повідомляє Римсько-Католицька Церква в Україні.

  Єпископ згадав про обстріл Херсона, що відбувся напередодні, кажучи, що вже має багато записаних різних чудесних таких випадків, які відбуваються сьогодні на нашій землі.

  «Бог керує. Один стріляє, а Бог керує тою ракетою, — зауважив єпископ. — Є багато католиків, які кожну п’ятницю постять на хлібі і воді за перемогу, за своїх воїнів. У п’ятницю був дуже міцний обстріл Херсона. Після цього телефонує наш священник і каже: уявіть собі, в храм влетіло 2 ракети від граду. Всі були у храмі – люди прибирали: діти, жінки, двоє священників. Готувались  до Різдва і… ні одна з цих ракет не зірвалась, лишили тільки дірки в даху. Одна впала і розлетілася на двоє, а друга застрягла в стіні. Жодна не вибухнула. Хіба це не ласка Божа? Тобто якщо ми молимося, якщо ми надіємося на Бога, Бог керує тими ракетами», – наголосив єпископ Широкорадюк та заохотив довіритися Господу.

  Від російських обстрілів 24 грудня в Херсоні 10 людей загинуло та 55 отримало поранення.

  Найсвіжіше

  Популярне