Понеділок, 15 Липня, 2024
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ вручив відзнаки волонтерам Полтави

  Перебуваючи у Полтаві з першосвятительським візитом предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 27 листопада 2022 відвідав Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. Гоголя.

  Тут Блаженнійший митрополит Епіфаній разом архиєпископом Полтавським і Кременчуцьким Федором, головою Полтавської військової адміністрації Дмитром Луніним та іншими представниками місцевої влади відзначив воїнів-захисників України та численних волонтерів Полтави, повідомляє пресслужба ПЦУ.

  «Волонтерський рух має велику силу, бо волонтери то наше друге військо, яке допомагає тим, хто цього найбільше потребує. Ця допомога справді вельми значима, адже Полтавщина стала другим домом для багатьох тих, хто втратив усе через російський напад. Тож я дякую кожному з вас за самовіддану боротьбу на цьому не менш важливому фронті. І нехай Господь бачачи нашу любов до Батьківщини й один до одного та чуючи молитви преподобного Паїсія Величковського сподобить нас омріяної перемоги», – зокрема сказав Його Блаженство.

  Найсвіжіше

  Популярне