Вівторок, 22 Листопада, 2022
Бiльше

  В монастирях Рівненської єпархії УПЦ МП знайдено пропагандистські матеріали, – ЗМІ

  Служба безпеки України провела обшук в приміщеннях Сарненської єпархії УПЦ в Рівненській області після анонімного повідомлення про те, що керівництво єпархії приховує ворожі ДРГ.

  Про це повідомив у Facebook професор кафедри історії в університеті “Острозька академія” Андрій Смирнов.

  “Як повідомляють рівненські пабліки, СБУ провела обшук у приміщеннях Сарненської єпархії УПЦ на Рівненщині після анонімного дзвінка, в якому повідомили про причетність керівництва єпархії у приховуванні диверсійно-розвідувальних груп, які зайшли з Білорусі”, – йдеться у повідомленні.

  Смирнов додав, що на території монастирів єпархії знайдено пропагандистські матеріали і гроші.

  “В управлінні Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ виявлено кошти у сумі 800 тис. гривень та 17 500 доларів”, – зазначив він.

  Про те , що СБУ завершила перевірку в Корецькому Свято-Троїцькому жіночому монастирі на Рівненщині. Про це Суспільному на місці подій повідомила представниця монастиря, монахиня Саватія.

  Вона розповіла, які саме дії проводили правоохоронці.

  “Перевіряли телефони, паспорти, які наші контакти, з ким ми контактуємо. Ніяких протизаконних зв’язків у нас не було знайдено. Передивились будівлі наші, але нічого протизаконного у нас не знайдено. Ми нічим протизаконним не займаємось, ми народились в Україні, живемо в Україні і хочемо померти в Україні. Ми молимось за мир. Ми всі — за Україну”, — сказала Саватія.

   

   

  Найсвіжіше

  Популярне