Субота, 2 Березня, 2024
Бiльше

  Різдво без вогників: в Україні пропонують заборонити прикрашати міста до новорічних свят

  В Україні можуть заборонити встановлювати ялинки в громадських місцях та прикрашати міста до новорічних свят. Відповідну петицію зареєстрували 15 листопада на офіційному сайті Президента.

  “На тлі агресивної та кривавої війни РФ проти нашої держави вважаю недоцільними та неприйнятними будь-які святкування. Кожен день в нас траурний, на фронті гинуть сотні наших військовослужбовців. Прошу ставитися до цього з повагою, пошаною та розумінням та заборонити проведення будь-яких святкових заходів (у тому числі новорічних) до кінця війни”, – йдеться у тексті петиції.

  Її склав Решетняк Віталій Вадимович. Також він вимагає ввести цілодобову комендантську годину з 17:00 31 грудня до 05:00 2 січня по всій території України, аби запобігти можливим диверсіям у місцях скупчення людей під час підготовки до свят, передає РБК-Україна.

  Виділені кошти на підготовку інфраструктури до святкування Нового року та Різдва, пропонують спрямувати на допомогу ЗСУ або внутрішньо переміщеним особам.

  Різдво та Новий рік в умовах війни – це не забаганка. Це виклик Росії, яка намагається вкрасти нашу землю, нашу ідентичність, наші свята. Про це йдеться у петиції, розміщеній на сайті Київської міської ради, щодо встановлення у столиці «головної ялинки України».

  Раніше петиція проти встановлення новорічної ялинки в Києві, зібрала понад 6000 необхідних підписів.

  Найсвіжіше

  Популярне