П’ятниця, 18 Листопада, 2022
Бiльше

  Генеральний секретар МЗС Греції відвідав Єрусалимський патріархат

  У вівторок, 15 листопада генеральний директор Міністерства закордонних справ Греції Трасівулос Лалакос відвідав Єрусалимський Патріархат у супроводі посла Греції в Ізраїлі Кіріакоса Лукакіса з генеральним консулом Греції в Єрусалимі Евангелосом Вліорасом, консулом Христиною Захаріудакі та іншими.

  Лалакос був прийнятий патріархом Єрусалимським Феофілом, Генеральним секретарем архієпископом Константини Аристархом, архімандритом Матфеєм та іншими отцями, повідомляє orthodoxtimes.com, передає Духовний Фронт України.

  У контексті цього візиту патріарх поінформував Лалакоса про труднощі, з якими стикається патріархія у зв’язку з проектами, які просуває муніципалітет Єрусалиму в Гефсиманському саду, на Оливній горі та на Святому Сіоні, який визнає власність Патріархії, однак не дозволяє проводити реконструкцію чи інше використання цієї власності.

  Патріарх також розповів про освітню роботу Свято-Сіонської школи, зусилля директора-розпорядника школи архімандрита Матіоса, а також про роботу зі створення Центру богословських досліджень у монастирі Святого Хреста та збереження книг бібліотеки його славнозвісної духовної школи.

  Після ознайомлення з цим Лалакос відвідав Гріб Господній для вшанування.

  Як повідомляв Духовний Фронт України, екзарх Вселенського патріарха в Україні зустрівся із президентом Греції. Також Єрусалимський патріарх тепло прийняв главу «МЗС» РПЦ, попри звірства рашистів.

  Найсвіжіше

  Популярне