Вівторок, 8 Листопада, 2022
Бiльше

  Кураєв: РПЦ використає для пропаганди похорон ліквідованого в Укарїні священника

  Похорон ліквідованого в Україні священника РПЦ Михаїла Васільєва, який благословляв злочини рашистів відбудеться у Храмі Христа Спасителя Москви. Відспівування очолить Московський патріарх Кіріл (Гундяєв).

  «Те, що відспівування буде не в храмі, де служив о. Михаїл, а в храмі патріарха (Кіріла, – ред.), означає його посмертну приватизацію патріархією для своїх військово-патріотичних маніпуляцій», – прокоментував майбутню подію російський богослов Андрей Кураєв.

  Він впевнений, що у Кіріла «вистачить цинізму сльозоточити на похоронах священника, у якого він забрав відновлений ним храм».

  Нагадаємо, богослов, архімандрит РПЦ Кирило Говорун підкреслив, що ліквідований в Україні протоєрей РПЦ не піклувався про душі росіян, а був співучасником злочинів.

  Нагадаємо, про загибель Васільєва стало відомо 6 листопада. Він став четвертим православним священником Московського патріархату ліквідованим Збройними Силами України. Він «благословляв» злочини російських окупантів. До того в РПЦ повідомляли про трьох російських капеланів і одного представника ісламу, які ліквідовані на війні проти України. В одного з них в прямому сенсі під рясою були погони

  Священники РПЦ їдуть в зону бойових дій в Україну, щоб окупанти охотніше вірили в брехню, про яку говорять московські пропагандисти.

  Раніше у РПЦ жалілись на проблеми з відправкою капеланів на війну проти України, через «відсутні соціальні гарантії».

  Найсвіжіше

  Популярне