Вівторок, 23 Липня, 2024
Бiльше

  СБУ повідомила про підозру митрополиту УПЦ МП на Вінничині

  За матеріалами Служби безпеки України керуючий однією з єпархій УПЦ МП на Вінниччині отримав повідомлення про підозру.

  Відповідно до висновків незалежної експертизи, проведення якої ініціювала СБУ, митрополит здійснював умисні дії, спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі та образу почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями. Про це 7 листопада повідомив офіційний сайт СБУ.

  Відповідні матеріали, зокрема, були розміщені на особистому сайті священика.

  СБУ повідомила про підозру ще одному митрополиту однієї з єпархій УПЦ МП на Вінничині - фото 102195

  Таким чином, фігурант отримав повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

  Наразі проводиться весь комплекс слідчо-оперативних заходів для розслідування і проведення експертиз за іншими фактами діяльності митрополита.

  СБУ повідомила про підозру ще одному митрополиту однієї з єпархій УПЦ МП на Вінничині - фото 102194

  Заходи проводили співробітники Управління СБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури.

  Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

  Найсвіжіше

  Популярне