Четвер, 8 Грудня, 2022
Бiльше

  Проукраїнська верхівка УПЦ у Херсоні зриває плани окупантів – моніторинг росЗМІ

  Верхівка УПЦ в Херсоні намагається зірвати процес “повернення” місцевих приходів до РПЦ.

  Про це йдеться в моніторингу російських ЗМІ, оприлюдненому виданням “Тексти”.

  “Писали, що православне духовенство на території окупованої Херсонщини прагне відокремитись від УПЦ МП в Києві: “русское духовенство Херсона твёрдо строит за переход в Русскую Церковь по крымскому и ровеньковскому вариантам и не намерено сдаваться”, – йдеться в повідомленні.

  “Тексти” зазначають, що, згідно з повідомленнями російських ЗМІ, священникам-колаборантам заважають це зробити проукраїнські агенти в рясах: “сейчас ориентирующаяся на Киев верхушка УПЦ в Херсоне пытается сорвать процесс возвращения местных приходов в Русскую Церковь”.

  “Тексти” зібрали всі матеріали з російських та окупаційних сайтів (майже 23 тисячі новин), які завантажились для традиційного моніторингу дезінформації. До кожного абзацу застосували алгоритм автоматичного визначення тем. Серед цих тем (груп схожих за змістом матеріалів) визначили ті, що стосуються війни або її наслідків для Росії. Далі отримали дані для кожного матеріалу на сайті щодо згадок певної теми. На цих даних та прикладах абзаців з теми і будували висновки.

  Найсвіжіше

  Популярне