Четвер, 8 Грудня, 2022
Бiльше

  Онуфрій відсторонив архиєрея з Сумщини, який втік до Росії

  Глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій відсторонив митрополита “Роменського і Буринського” Іосифа (Масленнікова), який втік з Сумщини до Росії.

  Указ про призначення митрополита “Конотопського і Глухівського” Романа (Кимовича) новим тимчасовим керуючим єпархією оприлюднив священник Андрій Пінчук.

  “Призначити постійного керуючого єпархією може лише Синод, який, сподіваюсь, і прийме на найближчому засіданні кадрові рішення стосовно призначень постійних керуючих Ізюмською та Роменською кафедрами. Але обов‘язок Блаженнійшого (митрополита Онуфрія – ред.) – до визначення Синодом призначити на осиротілу кафедру (де духовно помер єпископ від русмирівського зілля) тимчасового керуючого”, – додав священник.

  Митрополит «Роменський і Буринський» УПЦ Московського патріархату Іосиф (Масленніков) втік до Росії під час повномасштабної війни в Україні. Відповідні фото Духовний Фронт України опублікував 3 жовтня. Митрополит УПЦ МП Іосиф засвітився на богослужінні 25 вересня в місті Верхотурьє Свердловської області Уральського округу. При чому цей єрарх досі числиться архієреєм УПЦ МП на офіційному сайті УПЦ МП і має кафедру в Сумській області.

  Найсвіжіше

  Популярне