Четвер, 8 Грудня, 2022
Бiльше

  На Покрови митрополит ПЦУ молився з українською громадою в Стамбулі

  14 жовтня, в день свята Покрову Пресвятої Богородиці та День захисників і захисниць України, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр молився за Божественною літургією у церкві святителя Миколая Чудотворця в районі Фатіх у Стамбулі, Туреччина.

  Про це повідомляє сайт єпархії ПЦУ.

  За богослужінням, яке з благословіння Вселенського Патріарха Варфоломія очолив єпископ Галікарнаський Адріан, також молився Генеральний Консул України в Стамбулі Роман Недільський.

  Зазначимо, що в цьому храмі молиться українська православна громада міста. Цього дня за відправою молилися українці діаспори та вимушені, внаслідок війни, переселенці. Присутніми були також діаспоряни – кримські татари.

  Цього ж дня митрополит Олександр помолився біля святинь собору святого Георгія на Фанарі та історичного храму Пресвятої Богородиці у Влахернах, де відбулося явлення Богоматері, на честь якого й встановили свято Покрову Пресвятої Богородиці.

  Нагадаємо, раніше митрополит Олександр зустрівся з консулом України в Стамбулі, а також з митрополитом Лангадським Платоном. Єрарх також відвідав Консульство України в Салоніках.

  Фото: pereyaslav-eparchia.kiev.ua
  Фото: pereyaslav-eparchia.kiev.ua

  Найсвіжіше

  Популярне