Четвер, 8 Грудня, 2022
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ обговорив із заступниками Міністра внутрішніх справ духовну підтримку працівників

  Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 28 вересня прийняв у своїй резиденції заступників Міністра внутрішніх справ Катерину Павліченко і Богдана Драп‘ятого. У зустрічі також взяли участь єпископ Одеський і Балтський Афанасій, директор Департаменту моніторингу дотримання прав людини МВС Ірина Зелена, секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець та капелан Одеської єпархії по співпраці з МВС протоієрей Роман Дорош.

  Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Під час спілкування йшлося про співпрацю у запобіганні та протидії проявам домашнього насильства, спільні інформаційні заходи щодо боротьби з торгівлею людьми, духовну підтримку працівників МВС і членів їх родин, зокрема тих, чиї близькі наразі перебувають у полоні російських окупантів.

  «Ми відкриті й прагнемо сприяти та допомагати нашій державі у цей нелегкий час. Лише усі разом і з Божою допомогою ми зможемо досягнути перемоги, повернути наших захисників з полону, відродити усе зруйноване ворогом та боротися з негативними соціальними явищами», – зазначив митрополит Епіфаній.

  Раніше митрополит Епіфаній зустрівся з начальником Служби військового капеланства ЗСУ. Також він прибув до Харкова, де з молитвою підтримав українських воїнів.

  Найсвіжіше

  Популярне