Субота, 20 Квітня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній зустрівся з начальником Служби військового капеланства ЗСУ

  Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній 22 вересня зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі – з начальником Служби військового капеланства Збройних Сил України полковником Олексієм Терещуком.

  У зустрічі також взяли участь голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, заступник голови СУВД з міжнародної та міжконфесійної співпраці протоєрей Костянтин Холодов та заступник голови СУВД по співпраці зі Збройними Силами України протоієрей Леонтій Никитенко.

  Під час спілкування сторони обговорили питання втілення норм закону «Про Службу військового капеланства».

  Окрім того, мова йшла про переймання найкращого світового досвіду функціонування інституту військових капеланів з урахуванням нашої специфіки, процес підготовки, процедуру призначення і відкликання капеланів та особливості душпастирської опіки у війську.

  «Наші капелани пройшли випробування горнилом війни. Під час активних бойових дій вони залишалися разом з військовими. Тож у них достатньо сили духу й волі, щоби духовно опікуватися нашими воїнами, які захищають Батьківщину від російської навали», – зокрема сказав предстоятель автокефальної Української Православної Церкви.

  Найсвіжіше

  Популярне