Середа, 5 Жовтня, 2022
Бiльше

  Папа Римський: Молімося за український і за всі народи, які страждають від війн

  Євхаристійне богослужіння, яке Папа Римський Франциск відслужив у центральноіталійському місті Л’Аквілі в неділю, 28 серпня 2022 р., з нагоди відпустових святкувань Целестинового прощення, завершилося проказуванням молитви «Ангел Господній».

  Понтифік склав подяку всім учасникам спільної молитви, і тим хто був змушений брати участь дистанційно, перебуваючи в лікарні чи в’язниці, повідомляє Vatican News.

  «На цьому місці, що постраждало від серйозного стихійного лиха, хочу запевнити мою близькість населенню Пакистану, ураженого повенями руйнівних масштабів. Молюся за численні жертви, за поранених і переміщених людей, а також за те, щоби міжнародна солідарність виявилася готовою та великодушною», – сказав Папа, додаючи:

  «А тепер помолімося до Богородиці, аби Вона, як я казав наприкінці проповіді, здобула для всього світу прощення та мир. Молімося за український народ і за всі народи, які страждають через війни. Нехай же Бог миру наново оживить у серцях провідників народів людське та християнське співчуття і милосердя. Маріє, Мати милосердя і Цариця миру, молися за нас!».

  Найсвіжіше

  Популярне