Неділя, 25 Вересня, 2022
Бiльше

  Російська Церква переживає за долю священників УПЦ МП на Львівщині

  У Москві занепокоєні майбутнім священників УПЦ МП. Здавалось би, росія веде безжалісну Україну і відкрито заявляє, що хоче знищити всіх націоналістів та окупувати Україну. Проте до УПЦ МП в Москві виявляють поблажливість.

  Зокрема 23 серпня на сайті РПЦ вийшла душероздираюча новина про те, як в Україні переслідують священників УПЦ МП. Зокрема в РПЦ писали, що віряни проголосували за перехід в ПЦУ, а священник не підтримав це рішення. Тому його виселили із дому настоятеля храму УПЦ МП на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Бистриця Львівської області протоієрея Ярослава Яворського.

  Всі ці звинувачення в РПЦ зробили грунтуючись на новині від УПЦ МП, яка зараз вже видалена, але збережена в кеші Google.

  Якщо взяти до уваги те, що Путін за кілька днів заявляв, що “Київ готує розправу над російською церквою”, то тепер УПЦ МП показує чергові докази цієї “розправи”. УПЦ МП своєю впертістю і “стоянням” в Московському патріархаті продовжує робити вдалу картинку для росіян і фактично допомагає путіну виправдовувати свої звірства в Україні “захистом”.

  Найсвіжіше

  Популярне