Понеділок, 26 Лютого, 2024
Бiльше

  У Тернопільській облраді хочуть скликати сесію, щоб заборонити дільність УПЦ МП

  Шостий місяць в Україні триває жорстока повномасштабна війна, яку розпочала рф.
  Палкими прихильниками «русского міра» в Україні, зокрема на Тернопільщині, десятиліттями є прихожани московського патріархату.

  Заборонити діяльність УПЦ мп хочуть на сесії Тернопільської облради, проте скликати сесію заради цього питання так і не можуть. Про це на своїй сторінці розповів депутат Михайло Тимошик.

  «Окупанти жорстоко знищують наші населені пункти, катують та вбивають мирних жителів. А тим часом в Україні продовжує функціонувати московський патріархат, який є осередком «русского міра». Та що там говорити про цілу Україну, жителів якої десятиліттями зомбували агенти кремля, якщо навіть на Тернопільщині, в Почаївській Лаврі та ще у десятках церков мп, досі сидять московські попи, – наголосив Михайло Тимошик. – Ще у квітні на сайті Тернопільської обласної ради була зареєстрована петиція із закликом підтримати законопроект про заборону діяльності УПЦ мп в Україні, зареєстрований у Верховній Раді народним депутатом від ВО «Свобода» Оксаною Савчук. Петиція набрала достатню кількість голосів, її підтримав і голова облради Михайло Головко, однак сесія так і не відбулася, бо не вдалося зібрати кворуму».

  За його словами, уже понад місяць триває збір підписів серед депутатського корпусу про скликання сесії заради цього питання, однак, поки що лише 15 із 64 депутатів підписались за проведення такого важливого засідання.

  «Виникає питання, а де ж інші? Невже їм байдуже? А поки народні обранці не можуть прийти на сесію, на Тернопільщині без будь-яких складнощів та перешкод, московські попи на чолі з онуфрієм, влаштовують у нашій святині свої зібрання», – резюмував Михайло Тимошик.

  Найсвіжіше

  Популярне