Неділя, 18 Вересня, 2022
Бiльше

  Московський піп Георгій Юрчук погрожував розправою голові громаді

  Московський піп Георгій Юрчук на Київщині, найнявши охоронну фірму “Титан”, погрожував розправою голові громаді.

  Про це повідомляє голова громади Володимир Лутсков.

  Зі слів голови Пісківської громади, священник УПЦ МП увірвався у супроводі воєнізованої охорони Титан. Погрожуючи зброєю, примушували до «мирного вирішення» релігійного питання.

  «Друзі, сьогодні я отримав черговий доказ того, що, так звана УПЦ, є нічим іншим, як останнім надійним прихистком «руського міра» у нашій державі в цілому та у нашій громаді, зокрема. Так, сьогодні 6 серпня 2022 року, близько 15 години в житло на території Спортцентру, де я мешкаю з своєю дружиною, увірвався московський піп Георгій Юрчук у супроводі воєннізованої охорони Титан. Погрожуючи зброєю, примушували до «мирного вирішення» релігійного питання. Я не боюся, а ні погроз, а ні залякувань, але ця ситуація неприйнятна і неприпустима та в жодному разі не має повторитися, то ж я маю намір звернутися у відповідні органи для притягнення до відповідальності винних», – написав Лутсков.

  Він також попросив максимального розголосу і поширення цього повідомлення з метою привернення уваги.

  Також голова громади впевнений, що правда на його боці, а надто, коли справа стосується безпеки його сім’ї та особистого простору.

  «Знаю, що у питанні релігії мене підтримують і люди громади, які постійно звертаються до мене та не хочуть бачити в громаді московської церкви. Також, після прийняття рішення 25 чергової сесії, яка відбулася 4 серпня 2022 року «Щодо звернення депутатів Пісківської селищної ради восьмого скликання до вірян та духовенства УПЦ» я впевнений в позиції депутатів громади. Ми всі єдині в прагненні позбутися цієї нечисті на нашій землі! З нами правда, а отже, з нами і Бог! Слава Україні!», – підсумував голова громади.

  Найсвіжіше

  Популярне