Четвер, 18 Квітня, 2024
Бiльше

  На Волині прихильники УПЦ МП вчинили бійку, щоб не допустити голосування за ПЦУ (відео)

  У селі Рудня на Волині прихильники УПЦ МП вчинили бійку, щоб не допустити голосування за ПЦУ. Фанатики московських попів були проти публічості.

  Про це повідомляє у Фейсбуці Віра Шварцкоп, яка оприлюднила відео бійки.

  «Якщо ви ще не усвідомили як глибоко проник рускій мір в голови наших людей, то ось дивіться. Сьогодні в селі Рудня були збори, на яких планували обговорити перспективу переходу Свято Дмитрівського храму зі структури російської православної церкви в ПЦУ. Але діалогу не вийшло», – підписала відео пані Віра.

  За її словами фанатики московських попів були проти публічості.

  «Вони вигукували образи, триповерхові мати, накинулись на мене з кулаками і забрали телефон, яким я всього навсього проводила пряму трансляцію. Упирі бояться світла, зло боїться правди. Ці “віруючі” люди, зокрема чоловік на відео, кілька разів вдарили мене в груди і відібрали телефон. Довелося викликати швидку», – каже Віра Шварцкоп.

  Настоятель храму не виявив жодного бажання врозумити свою паству, вгамувати агресію.

  «Сидів в церкві і спостерігав спокійно через вікно. Невже то так прийнято в цій громаді так матюкатися, кричати і шарпатися? Чого змогла навчити цих людей церква? Дехто з жінок, які заступатися за те, щоб церква лишилася в складі московської, почав переводити тему на Самооборону. Мовляв, прийшла, попросила гроші на тепловізор, не дали, а сказали відкривати збір грошей на її картку. Людоньки, а що тут не так? Самооборона це не банк. Все, що ми передаємо захисникам, ми купуємо спільним коштом. Коштом людей, які не чекають на подачки, не вважають, що їм хтось винен, не надіються на багатого дядю, який всім все купить. Це люди майбутнього, а ці – трутні. Так, їхні чоловіки, брати, сини воюють. Віддають свої життя, поки ці в хусточках славлять попів, які десятиліттями лизали дупу кірілу», – обурюються Шварцкоп.

  «Це наш руднянський отряд путіна! Підтримали його і окремі переселенці з областей, де зараз рускій мір показав своє істинне лице. На відео ви можете самі переконатися як в перемішку з матюками молодь з Донецька просуває москальські наративи. Думаю Рудня має всі шанси асимілюватися з Донбасом. Принаймні, поведінка прихожан цього храму про це яскраво свідчить. Страшно. З ким ми живемо?.. На відео забирають в мене телефон», – підсумувала Вона.

  Найсвіжіше

  Популярне