Вівторок, 20 Вересня, 2022
Бiльше

  “Україна була, є і буде!” – очільник ПЦУ привітав українців з Днем державностості та 1034-ою річницею Хрещення Руси-України

  “Які б «північні вітри» нині нас не поливали кулями, ненавистю чи брехнею, ми все одно встоїмо! Бо маємо міцний фундамент, славну історію, сильну волю і непереможну силу духу”, – наголосив у привітанні Митрополит Епіфаній.

  “Сьогодні особливе духовне і державне свято для нашого народу: ми відзначаємо чергову, 1034-у річницю Хрещення Руси-України і вперше в нашій історії відзначаємо День Української Державності. І це не випадково. В минулому році ми святкували 30 років відновлення незалежності України. Ми маємо славетну історію, яку повинні знати і добре пам’ятати. Бо триває гібридна війна, коли агресор застосовує всі методи, щоби знищити нашу державність, знищити нас як окрему націю.

  Ця війна триває не останніх 5 місяців, і не останніх 8 років – вона триває вже декілька століть. І на долю нашого покоління випало цю війну завершити. Щиро віримо: які б «північні вітри» нині нас не поливали кулями, ненавистю чи брехнею, ми все одно встоїмо! Бо маємо міцний фундамент, славну історію, сильну волю і непереможну силу духу. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!”, – йдеться у привітанні Митрополита ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне