Неділя, 18 Вересня, 2022
Бiльше

  На Тернопільщині заборонили московський патріархат

  21 липня, при Тернопільській обласній раді, вперше з початку війни зібралася комісія з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства Тернопільської обласної ради.

  Про це повідомляє 0352.ua

  Усі присутні одноголосно підтримали питання, щодо заборони на території області та України в цілому діяльності УПЦ Московського патріархату.

  «Це питання, як ніколи, зараз на часі. Служителі УПЦ мп впродовж багатьох років поширювали в нашій державі ідеологію «руського міра», були рупором антиукраїнської пропаганди та відкрито підтримували агресора. Мати таку терористичну структуру всередині країни – неприпустимо! Тепер питання заборони структури окупанта мають розглянути під час сесії депутати Тернопільської обласної ради. Маю надію, що і там це питання підтримають одноголосно. Адже ворожим пропагандистам не місце в Україні!»- повідомив Михайло Тимошик, депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова та інформації.

  Нагадаємо, кілька днів тому на Тернопільщині просили заборонити Московський Патріархат. Також українці збирають підписи під петицією про заборону діяльності УПЦ МП і передачу майна.

  Загалом, по всій Україні місцева влада приймає рішення заборонити московський патріархат. Нещодавно аналогічне рішення прийняли депутати Полтавської райради.

  Найсвіжіше

  Популярне