Четвер, 7 Липня, 2022
Бiльше

  Кримські татари з усього світу записали пісню про повернення півострова Україні

  Кримські татари з усього світу записали пісню про рідний Крим та його повернення Україні. Відео оприлюднив Генеральний штаб Збройних Сил України у неділю, 26 червня, коли в Україні відзначається День кримськотатарського прапора, передає Укрінформ.

  Зазначається, що серед співаків – соліст Ансамблю пісні і танцю ЗСУ офіцер Ісмаїл Куртумеров. Він заспівав слова про Крим на Майдані Незалежності, поряд зі стелою, підніжжя якої складають назви обласних центрів України, серед яких і Сімферополь.

  «Я вірю, що Крим буде нашим, і саме ЗСУ допоможуть киримли повернутися в рідні домівки, з яких їх уже вдруге вигнали російські злочинці. Наш прапор, як і прапор України, має сині й жовті кольори, як небо й хлібні лани, як море й гарячий пісок моєї Батьківщини. Вірю, що обидва прапори будуть знову разом майоріти над моїм рідним українським Кримом!» – заявив Куртумеров.

  Нагадаємо, 26 червня 1991 року у Сімферополі розпочав діяльність другий Курултай кримськотатарського народу, що відбувся через 74 роки після першого Курултаю, який проходив 1918 року у Бахчисараї.

  Найсвіжіше

  Популярне