Четвер, 7 Липня, 2022
Бiльше

  Конгрес США хоче визнати геноцидом війну Росії проти України – ЗМІ

  Група американських законодавців презентувала проект резолюції, якою США визнають російські військові злочини в Україні геноцидом.

  Відзначається, що резолюції Конгресу зазвичай використовуються законодавцями для вираження твердої позиції членів Палати представників або Сенату.

  “У п’ятницю двопартійна група американських законодавців представила резолюцію, що характеризує дії Росії в Україні як акт геноциду. У проєкті резолюції стверджується, що звірства, скоєні російськими військами в Україні, у тому числі невиборчі напади на мирних жителів, прямі удари по пологових будинках та медичних установах, а також насильницьке переміщення сотень тисяч українців до Росії та території, захопленої Росією, відповідає критеріям, викладеним у статті II конвенції ООН про запобігання злочину геноциду та покарання за нього”, – передає “Українська правда” з посиланням на Foreign policy.

  Резолюція не має обов’язкової юридичної сили, але є рішучим сигналом засудження дій Росії і свідчить про зусилля членів Конгресу продовжувати постійну підтримку Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне