Четвер, 7 Грудня, 2023
Бiльше

  Колаборанти забороняють українську в школах Маріуполя, навіть на перервах

  У тимчасово захопленому російськими військами Маріуполі керівництво шкіл забороняє учням використовувати українську мову навіть на перервах.

  Про це повідомив у Телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

  «Керівництво шкіл забороняє підліткам, що навчались в україномовних школах використовувати українську навіть на перервах», – написав Андрющенко.

  Він зазначив, що колабораційний директорат шкіл відкрито погрожує «наслідками для дітей та батьків», якщо буде чути в спілкуванні українську.

  «ДенаZіфікація не всіх рівнях за кращими прикладами срср», – наголосив радник мера.

  Як повідомлялося, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів.

  Маріуполь сьогодні без нормального енерго-, водо- та газопостачання. Від початку російського вторгнення у місті загинули до 22 тис. мирних жителів. Понад 50 тисяч – депортовано до росії та тимчасово окупованих територій Донецької області.

  Нині у заблокованому місті залишаються понад 100 тис. жителів. Наразі йому загрожують екологічна катастрофа та спалах інфекційних хвороб.

  Колаборанта Костянтина Іващенка російські загарбники оголосили «мером» Маріуполя та створюють картинку «відновлення життя міста».

  Найсвіжіше

  Популярне