Субота, 20 Квітня, 2024
Бiльше

  Зеленський закликав світ “ставити на місце” Росію, бо “вгамувати” вже не вийде

  Президент Володимир Зеленський заявив, що “заспокоювати” керівництво Росії вже пізно – наразі його необхідно “ставити на місце”.

  Про це він сказав під час онлайн-участі в Азіатському саміті з питань безпеки “Діалог Шангрі-Ла”, повідомляє “Ліга”.

  “Вже не можна заспокоювати військово-політичне керівництво РФ. Для цього пізно. Говорити з ними щодня, впроваджувати конкретні фінансові, економічні санкції – все це потрібно було робити раніше, до повномасштабного вторгнення. Сьогодні немає “сірої” зони, є лише підтримка. Якщо ви підтримуєте мир, ви підтримуєте Україну. Якщо ви підтримуєте конкретну війну, тоді ви знаходите якесь постійне розуміння з Росією”, – сказав Зеленський.

  Він заявив, що “вгамувати” Росію зараз уже не зможе ніхто і жодними словами – це буде тільки політична гра з боку російської влади.

  “Я вважаю, що сьогодні світу потрібно чітко ставити Російську Федерацію, її керівництво на місце. А їхнє місце – на їхній території. І там вони мають бути, жити та вирішувати, що їм робити”, – наголосив президент.

  Він зазначив, що Україна не має наміру якимось чином перетинати кордони Росії, оскільки Україна поважає міжнародне право, суверенітет та територіальну цілісність будь-якої держави.

  “Але війна на нашій землі. На нашій землі гинуть люди. Тому ми тиснемо на Росію з нашої землі”, – додав президент.

  Найсвіжіше

  Популярне