Четвер, 2 Лютого, 2023
Бiльше

  Шахраї поширюють фейки про евакуацію з Маріуполя

  Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко застеріг, що інформація про евакуацію із Маріуполя є фейком.

  Про це він заявив у Телеграмі.

  За словами радника мера, “деякі телеграм-канали розповсюджують фейкову інформацію про організацію евакуації з Маріуполя з району Порт-Сіті в Запоріжжя під патронатом ООН та Червоного Хреста. Пропонують послуги власних перевізників за гроші, що начебто будуть долучатись до колони. При цьому посилаються, зокрема на мій телеграм-канал”.

  “Ця інформація є cвідомим обманом, спрямованим на отримання грошей за перевезення з окупованих територій без надання послуги. Фактично це шахрайство. Телефон шахраїв – +30683279596”, – підкреслив Андрушенко.

  Він наголосив, що жодної евакуації з Маріуполя на зараз не планується і ніяких повідомлень про це не було.

  “Не вірте шахраям. Перевіряйте інформацію виключно на офіційних джерелах або джерелах з перевіреною довірою. Бережіть себе і близьких!”, – закликав Андрющенко.

  Як повідомлялося, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів, не має нормального енерго-, водо- та газопостачання. Від початку російського вторгнення загинули понад 22 тисяч мирних жителів. Також загарбники поливають газони у Маріуполі, де людям бракує води.

  Найсвіжіше

  Популярне