Четвер, 30 Червня, 2022
Бiльше

  Голова нижньої палати парламенту Ірландії відвідав у Бучі церкву, на подвір’ї якої ховали розстріляних цивільних

  Голова нижньої палати Парламенту Ірландії поговорив у Бучі з настоятелем церкви Святого Апостола Андрія Первозваного, на подвір’ї якої ховали розстріляних окупантами цивільних.

  Про це повідомляє Голос України.

  Під час візиту в Бучу Шон О’Фаріл, Голова нижньої палати Парламенту Ірландії, засудив пропутінську позицію патріарха Кіріла. Високоповажний гість звернувся до отця Андрія, настоятеля Храму Святого Апостола Андрія Первозваного: «Російський Патріарх Кіріл повністю схвалює дії Путіна. Я – християнин, ви – християнин. Ми розуміємо, що така підтримка є неприйнятною».

  Отець Андрій (Галавін), котрий під час окупації відспівував та ховав загиблих цивільних, відповів: «На жаль, та людина, яка називає себе християнином, підтримує вбивство людей. Я б хотів звернути увагу на одну річ в риториці Патріарха Кіріла. Він говорить, що Україна – це його канонічна територія. Він не говорить як батько до дітей, як пастир до своєї пастви, він не помічає людей… Він говорить про територію. Росію не цікавлять люди. Наведу простий приклад: в нашому регіоні загинули два священики. Один з них – української церкви, був розстріляний. Другий, з Ірпеня, був прихильником «русского міра» – але російська міна не розбирала, якого він Патріархату…».

  Нагадаємо, що від початку повномасштабної війни рашистська Церква стрімко втрачає вірян.
  Якщо на початку березня за розрив зв’язків з РПЦ виступали 63% опитаних українців, то на початку квітня – вже 74%, а проти висловилися лише 7%. За даними Соціологічної групи «Рейтинг», 51% респондентів підтримують заборону Московського Патріархату, ще 21% – за скасування пільг та договорів оренди приміщень. Тільки 20% опитаних вважають, що держава не повинна втручатися у справи Церкви.

  Найсвіжіше

  Популярне