Неділя, 14 Липня, 2024
Бiльше

  Заступник кримського “муфтія” узяв участь у фейковому з’їзді кримських татар на підтримку путіна

  В окупованому Сімферополі Кримськотатарському академічному театрі 30 квітня відбувся “з’їзд муніципальних депутатів та представників громадських організацій кримських татар”. Від імені “духовного лідера кримських мусульман” Еміралі Аблаєва учасників зібрання привітав його заступник Раїм Гафаров, який прочитав молитви.

  Про це повідомляє РІСУ. 

  “У ці дні священного місяця Рамазан, що минає, я прошу Всевишнього Аллаха прийняти наші молитви та добрі справи. Нехай робота з’їзду буде на благо. Я бажаю всім нам жити в мирі, злагоді та єдності на нашій рідній землі. Нехай Всевишній Аллах вбереже нас від лиха і захистить нас. Усі наші благання скеровані до Всевишнього Аллаха! Я прошу Всевишнього підтримати всі наші добрі справи та наміри”, — зазначив Гафаров.

  У тексті новини зазначається, що під час засідання понад 300 “депутатів” та представників громадських організацій кримських татар розглянули та прийняли звернення до президента РФ Володимира Путіна та до кримським татар, які мешкають на материковій території України та в інших країнах. Було заявлено, що кримські татари, які мешкають на своїй батьківщині, у Криму, “висловлюють цілковиту підтримку зовнішньополітичного курсу президента [РФ], спрямованого на захист суверенітету та убезпечення нашої країни та її громадян”.

  Учасники з’їзду в своєму колективному зверненні також зазначили, що вони “сьогодні як народ цілковито інтегровані до багатонаціонального суспільства рф як повноправні громадяни”.

  Найсвіжіше

  Популярне