Четвер, 26 Травня, 2022
Бiльше

  Єпархія УПЦ МП на Херсонщині видалила спростування щодо сприяння окупантам у святкуванні Пасхи

  УПЦ МП на Херсонщині вже за одно з російськими окупантами. Єпархія УПЦ МП на Херсонщині, так звана “Новокаховська єпархія” видалила на своєму сайті спростування заяв російських ЗМІ про те, що “митрополит Новокаховський та Генічеський домовився з російськими військовими про святкування Великодня“.

  Про це повідомляє релігієзнавець Тетяна Деркач.

  Отже. В Новокаховській єпархії УПЦ МП таки скандал. Вони вже відмовились від своїх спростувань і все потерли. Але я все зафіксую для історії.

  1. 11 квітня в російських медіа з’явилась інформація про колаборацію єпископа новокаховської єпархії УПЦ МП з російською окупаційною владою. тон публікації – компліментарний для єпископа…. 

  2. Після публікації на сайті Новокаховської єпархії з’явилось обурене спростування і звинувачення російських ЗМІ в створенні фейку.

  3. Новину про спростування опублікував у себе і інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

  4. Сьогодні спростування щезло зі сторінки єпархії (але ж веб-архіви не горять, витирай-не витирай).

  5. На 12: 47 сьогодні новина про фейки ще висить на сайті УПЦ МП (засікаємо час, коли і там потруть).

  5. Висновки робіть самі“, – зазначила пані Деркач.

  Страшно? Так вже сказали “а” – сенс відкатити назад? За вас що, не вступиться ваша церква [УПЦ МП]? Чи вона вміє тільки волати на весь світ, як розкольники захопили якийсь сільський храм?“, – підсумувала релігієзнавець.

  Нагадаємо, 11 квітня 2022 року, у російських ЗМІ “Итерфакс” з’явилась інформація про те, що “митрополит Новокаховський та Генічеський домовився з російськими військовими про святкування Великодня“. Пізніше цю інформацію спростувала єпархія УПЦ МП до якої належав митрополит. Сьогодні інформацію видалили з сайту “Новокаховської єпархії УПЦ МП”.

  Найсвіжіше

  Популярне