Субота, 21 Травня, 2022
Бiльше

  Розвідка: Російських військових, які чинили звірства в Бучі, повертають в Україну

  Головне управління розвідки Міноборони повідомило, що російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну.

  Ідеться про 64 мотострілецьку бригаду 35 загальновійськової армії рф. Російське командування не проводитиме ротацію особового складу в цьому підрозділі та знову кидає його на передову.

  Станом на 4 квітня бригаду вивели з України в білорусь і вона перебувала поблизу міста Мозир. До 6 квітня військових доправлять залізницею до російського Бєлгорода. Після дводенного відпочинку їх планують повернути в Україну в одну з «найгарячіших» точок (орієнтовно — Харківський напрямок).

  Російські військові, усвідомлюючи резонанс подій у Бучі, масово опираються поверненню в Україну. Втім, російське командування ігнорує ці настрої та погрожує трибуналом, а рапорти на звільнення не приймають.

  Ймовірно, на 64-ту бригаду очікують «спеціальні завдання». Перше з них – залякування українців.

  Ще одна мета – швидка «утилізація» непотрібних свідків. Тобто, їх хочуть доправити туди, де не буде шансів залишитися живими. Усе це для того, щоб вони не могли свідчити у майбутніх судах.

  Нагадаємо, у Бучі росіяни влаштували катівню для українців. Також очільник УПЦ МП засудив звірства у Бучі, але не назвав тих, хто їх чинив.

  Найсвіжіше

  Популярне