П’ятниця, 27 Травня, 2022
Бiльше

  Кожні 2 хвилини в Україні вмирає один окупант: росіяни вже почали мобілізацію в ОРДЛО

  Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє, що за 25 днів війни наші військові по всіх напрямках знищили вже майже 15 тис. окупантів. Якщо порахувати, що конфлікт триває вже 24 дні – це 576 годин, або 34560 хвилин. Тобто, кожні 2 хвилини в Україні гине 1 російський солдат.

  Втрати армії рф в Україні такі, що поповнити їх росіянами вже неможливо. Тому влада рф вимушена компенсувати людські втрати новими солдатами з ОРДЛО.

  Так, у регіоні російські куратори терористів оголосили ще одну хвилю мобілізації «для поповнення 1-го армійського корпусу гарматним м’ясом». Для цього навіть підняли граничний вік відмобілізованих до 65 років.

  Аналогічна примусова мобілізація очікує і пенсіонерів ОРЛО, адже власні політичні прорахунки вирішувати життями мешканців Донбасу – звичайна практика Кремля. Однак, спроба рф поліпшити становище за рахунок непідготовлених донбаських пенсіонерів лише поглибить кризу вторгнення до України та наблизить його поразку.

  Нагадаємо, раніше західна преса писала, що цілі рф можуть виявитися недосяжними, і що втрати росії сягають 1 тисячу військових на день. Також росія втратила майже половину сухопутних сил, які готувала до вторгнення.

  Найсвіжіше

  Популярне