Вівторок, 23 Квітня, 2024
Бiльше

  Дорослих вбили. Тепер рашисти готуються задіяти у війні проти України неповнолітніх дітей: дані розвідки

  Режим Путіна і Шойгу готуються задіяти у війні проти України неповнолітніх дітей. Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

  Через винищення російських окупантів нашими ЗСУ і пов’язаний з цим брак живої сили для поповнення лав окупаційної армії керівництво кремля розглядає можливість залучення до бойових дій неповнолітніх громадян РФ.

  Відповідний наказ «Про організацію залучення членів військово-патріотичного громадського руху «Юнармія» до проведення спеціальної операції на території України» підписано міністром оборони РФ Шойгу.

  У наказі йдеться про підготовку звітності потенційного людського резерву у віці 17-18 років для залучення до бойових дій у складі окупаційної армії. Вище воєнне керівництво РФ має надати пропозиції стосовно проведення підготовки зазначеного особового складу в найкоротші терміни. Контроль за виконанням наказу покладено на начальника головного військово-політичного управління ЗС РФ Геннадія Жидко.

  «Юнармія» — російська дитячо-юнацька мілітарна організація при Міністерстві оборони РФ. Вирізняється радикальною пропагандистською роботою серед російської молоді. Членами організації стають діти з 8 років.

  Аналогічні дії проводилися військовим керівництвом нацистської Німеччини під час Другої світової війни. З 1943 року учні старших класів в підрозділах «Гітлер’югенду» залучалися до служби в зенітно-артилерійських частинах. А з вересня 1944 по січень 1945 року на службу в гітлерівську армію було залучено 150 000 неповнолітніх дівчат.

  Нагадаємо, станом на 21 березня українські військові знищили 15 тисяч окупантів. Втрати РФ сягають 1 тисячу військових на день. Крім цього Росія втратила майже половину сухопутних сил, які готувала до вторгнення.

  Найсвіжіше

  Популярне