Субота, 28 Травня, 2022
Бiльше

  Міноборони Росії підставило Путіна і визнало, що проти України воюють строковики

  Міноборони РФ фактично спростувало заяви Путіна про те, що окупанти не відправляють до України солдатів-строковиків і підтвердило, що такі солдати дійсно гинуть в Україні.

  «На жаль, з’ясувалось кілька фактів присутності військовослужбовців строкової служби в частинах російських Збройних Сил, які беруть участь у проведенні спеціальної військової операції на території України. Майже всі такі військовослужбовці вже виведені на територію Росії», – заявили у відомстві, передає SPRAVDI.

  За 2 тижні війни російський президент Путін двічі збрехав своєму народу, що строковиків до України не кидали: «У цій операції беруть участь лише професійні військові – офіцери та контрактники. Призовників немає жодного, і ми не плануємо це робити, і не збираємось», – казав Путін.

  Правда ж у тому, що переважна більшість таких лежить в українській землі або перебуває в полоні. Уже ліквідовано 12 тисяч окупантів, а ті, що поки живі та на свободі, будуть вбиті або взяті в полон. Російські матері, агов, ви чуєте?

  Нагадаємо, із РФ масово тікають від Путіна росіяни, незгодні з його політикою та подалі від санкцій. Також Росія може у квітні оголосити дефолт «як Венесуела».

  Найсвіжіше

  Популярне