П’ятниця, 27 Травня, 2022
Бiльше

  Німецький пастор молиться з прапором України, привезеним з передової

  На тлі військової агресії з боку Росії пастор Ральф Хаска безперестанно молиться за мир в Україні та Європі. Днями він провів богослужіння у Баварії, де в церкві розгорнули синьо-жовті прапори. Донька священника тримала в руках знамено, привезене у 2014 році з Донбасу, де вже тривала російсько-українська війна. На своїй сторінці у Фейсбуці пастор наголосив: цей прапор — свідок війни, що тягнеться вісім років і забрала понад 14 тисяч життів громадян України.

  Ральф Хаска був священником у Києві, очолював лютеранську громаду церкви святої Катерини, що на вулиці Лютеранській у центрі столиці, і добре знає Україну. Доля кинула пастора і його дружину Харіс у вир Революції Гідності, в якій вони взяли активну участь — пастор неодноразово захищав майданівців від «Беркуту», у будівлі церкви організували госпіталь для поранених і аптечний склад. У храмі також готували обіди для учасників Євромайдану, пише «Голос України».

  З початком війни на сході України Ральф Хаска з гуманітарною місією відвідував Донбас.

  У своїх проповідях та у соцмережах пастор говорить про небезпеку війни в центрі Європи. Наголошує, що в ці дні загрозою, що нависла над цілим світом, переймається багато людей, а також Церква.

  Він зазначає: «Іноді мир і свободу треба захищати. І саме це хоче робити Україна — при цьому завжди готова до діалогу та дипломатії», а «диявольський сусід» веде війну вже вісім років і анексував частину суверенної держави.

  Ральф Хаска у своєму дописі у соцмережах також наголошує: «Нині страх перед ще більшим військовим вторгненням РФ закінчився» і «сміливі люди в Україні» готові до захисту своєї держави.

  У Лейпцигу також молилися за мир під гаслом «Війна не повинна відбуватися за волею Божою», під час якої чулося: «Бог хоче миру, а хто хоче війни, буде спалений у вогні». Цей захід став ще однією пересторогою агресору та закликом «не проливати більше крові».

  «Давайте не будемо мовчати. Давайте будемо молитися. Божого благословення вам і будьте в безпеці! Помоліться за мир! Моліться за Україну, Росію та Європу! Разом ми не здамося в молитві! Всі нинішні політико-дипломатичні починання потребують нашої молитви!» — з такими закликами виступає німецький пастор.

  Найсвіжіше

  Популярне