П’ятниця, 27 Травня, 2022
Бiльше

  На єпископській хіротонії в Александрійській Церкві був присутній єрарх Єрусалимського Патріархату

  Африці не потрібні захисники та самозвані рятівники. Про це заявив 13 лютого під час висвячення єпископа Гулу Нектарія глава Александрійської Церкви патріарх Феодор.

  Як повідомляє orthodoxianewsagency, окрім єрархів Александрійської Церкви, Елладської Церкви та Вселенського Патріархату, на рукоположенні єпископа Нектарія був присутній архієпископ Синайський Даміан (глава автономної Церкви у складі Єрусалимського Патріархату).

  Єрусалимська Церква поки не визнала автокефалії Православної Церкви України, але взяла участь у хіротонії єпископа Александрійського Патріархату, який визнав ПЦУ.

  Під час хіротонії єпископ Гулу «також з ніжністю згадував про глибоке враження, яке залишилося в його душі від знайомства з блаженним старцем Іоною, великим філеліном та грецьким ученим, який допоміг йому духовно та матеріально розправити крила на довгому шляху до Греції, розповів про подяку, яку живить його серце до Всемогутнього Бога, і про велике благословення і честі, які, за його словами, він не міг собі уявити у своєму житті, сказавши: «Я був бідним сільським хлопчиком із страждаючої Африки, де в більшості будинків немає електрики та водопроводу».

  Він подякував архієпископу Афінському та всієї Еллади Єроніму за любов і довіру, які він надав йому, давши обіцянку Александрійському Патріарху, що боротиметься всіма силами за Церкву Христову.

  Найсвіжіше

  Популярне