Середа, 25 Травня, 2022
Бiльше

  Наші вороги роблять все, щоб нас поділити: В День Соборності України ПЦУ нагадала про важливість єдності

  Розділений народ простіше поневолювати і над ним панувати, саме тому наші супротивники робили і роблять усе, аби нас поділити – територіально, суспільно, духовно, психологічно. Ось чому для українців усвідомлення важливості єдності – актуальне і життєво необхідне. Маємо пам’ятати: єдність і соборність – то наша сила, переможна зброя і надійний щит перед ворогом.

  Про це йдеться на сторінці Православної церкви України у Фейсбук.

  “22 січня 103 роки тому на площі перед Софійським собором у Києві – храмом, який уособлює духовну єдність та велич княжої Київської держави – був проголошений Акт злуки УНР і ЗУНР, яким стверджувалася державна єдність України. І хоча сьогодні ми знову маємо серйозні виклики для збереження цієї єдності, але водночас маємо добрі уроки минулого. Вони вчать нас спільно берегти і захищати свій рідний дім, нашу Батьківщину, не руйнуючи її чварами і розбратом”, – зауважили у ПЦУ.

  “Таке ж завдання стоїть і перед нашою рідною помісною Українською православною церквою. Вона – наша спільна духовна фортеця, і маємо берегти кожну її “цеглинку”. Бути соборними для нас, вірних Церкви Христової, це не просто слова, – це наш обов’язок. Бо всі ми складаємо єдність, цілісність Церкви, об’єднання, зібрання всіх її членів у нерозривному зв‘язку з її Главою – Господом нашим Ісусом Христом”, – йдеться у дописі.

  “Тож в День Соборності піднесімо молитви за нашу згуртованість і єдність, за те, щоби всі ми були об’єднані любов’ю до Бога і до ближніх, до рідної Церкви і українського народу. Слава Ісусу Христу! І слава у віках нашій Неньці-Україні!”, – підсумували в Українській Церкві.

  Найсвіжіше

  Популярне