Середа, 25 Травня, 2022
Бiльше

  Католицькі єпископи Європи висловили слова солідарності з українським народом на тлі російської агресії

  Рада Єпископських Конференцій Європи оприлюднила звернення на підтримку України “перед загрозою військового вторгнення Росії” та закликала світових лідерів до готовності “захищати міжнародне право, незалежність та територіальний суверенітет кожної держави”.

  Про це повідомляє інформаційний ресурс Української греко-католицької церкви.

  У зверненні, яке на правах президента Ради підписав архієпископ Ґінтарас Ґрушас, католицькі єпископи Європи висловлюють слова солідарності з українським народом: “В той час як міжнародна спільнота вбачає у діях російських збройних сил реальну загрозу для миру в усьому світі, у час страху та непевності для майбутнього України ми єднаємося з нашими братами і сестрами у вірі та з усім українським народом”.

  Європейські єпископи відгукуються на голос Святішого Отця Франциска, котрий “неодноразово висловлював свою батьківську близькість до “рідної України”, закликаючи могутніх цього світу вирішити цю кризову ситуацію «шляхом серйозного міжнародного діалогу, а не за допомогою зброї”.

  “Як душпастирі Європейського континенту, ми теж хочемо звернутися до сумління націй та їхніх лідерів, щоб не забували про трагедії світових воєн минулого століття і були готові захищати міжнародне право, незалежність і територіальний суверенітет кожної держави. Разом зі Святішим Отцем ми хочемо звернутися до правителів з проханням “знайти прийнятні та тривалі рішення для України” на основі діалогу та переговорів і без використання зброї”, – йдеться у зверненні.

  Католицькі єпископи Європи також звернулись до християн з проханням “молитися про дар миру в Україні, щоб відповідальні сторони “заразилися благом Миру” і щоб ця криза була подолана суто шляхом діалогу”.

  Найсвіжіше

  Популярне