Середа, 24 Квітня, 2024
Бiльше

  РНБО застосувала санкції до осіб відповідальних за переслідування громад ПЦУ в Криму

  Рада національної безпеки і оборони України під час засіданні, що відбулось 30 грудня 2021 року під головуванням президента України Володимира Зеленського, застосувала санкції до 18 фізичних осіб, які причетні до винесення неправосудних судових рішень про відчуження майна Кримської єпархії Православної церкви України на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь.

  Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов на брифінгу по завершенні засідання, передає офіційний сайт ПЦУ.

  Згідно з пропозицією Кабінету Міністрів України ухвалено рішення щодо розширення переліку фізичних та юридичних осіб, стосовно яких застосовані персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

  Два пакети санкцій до суддів РФ та інших посадових осіб, безпосередньо причетних до переслідування цивільного населення на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь Кабінет Міністрів України схвалив на своєму засіданні 18 серпня 2021 року. Зокрема, через незаконне відчуження приміщення кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги у місті Сімферополі, інших культових споруд, пошкодження церковного майна та переслідування громади.

  Проєкти відповідних рішень підготовлено Мінреінтеграції спільно з Представництвом президента України в Автономній Республіці Крим та представниками громадськості, зокрема Крайової Ради Українців Криму (КРУК) – інституційним об’єднанням кримських організацій, що представляють інтереси українців в Криму.

  Нагадаємо, нещодавно трансляцію каналів «Перший Незалежний» і «UkrLive» призупинили через санкції РНБО.

  Найсвіжіше

  Популярне