Четвер, 27 Січня, 2022
Бiльше

  Баста, Круг, Шуфутінскій: Активісти наполягають на санкціях проти артистів, які незаконно відвідали Крим

  Активісти Кримськотатарського ресурсного центру (КРЦ) закликали владу України застосувати санкції щодо артистів, які незаконно відвідали тимчасово окупований Російською Федерацією Крим.

  Як інформує “Радіо Свобода”, КРЦ підготував відповідне звернення на ім’я президента України, голови Служби безпеки України, спікера Верховної Ради, голови Нацбанку.

  У заяві йдеться про необхідність застосувати санкції до більш ніж двох сотень громадян Росії і деяких інших держав, які “проводили концертну або іншу публічну діяльність на території тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та Севастополя, або відвідували півострів у приватних справах з порушенням законодавства України”.

  “У переліку артистів, щодо яких КРЦ просить запровадити санкції – Баста (Васілій Вакуленко), Іріна Круг (Іріна Воробйова), а також Міхаіл Шуфутінскій, який кілька разів відвідував окупований Крим, чому є підтвердження на офіційній фейсбук-сторінці організаторів концертів російських і європейських виконавців у тимчасово окупованому Криму”, – говориться у повідомленні КРЦ.

  19 грудня у київському клубі “Стерео Плаза” відбувся концерт Басти, а виступ Шуфутінского у столичному Палаці спорту заплановано на 8 березня наступного року.

  У КРЦ нагадали, що центр уже звертався до голови СБ України Івана Баканова з проханням перевірити інформацію про відвідування трьома російськими співаками (йдеться про Йолку, Басту, Ірину Круг) Криму і заборонити їм в’їзд в Україну. Водночас, правоохоронці “не знайшли підстав для заборони”.

  Нагадаємо, петиція відомого українського телеведучого Ігоря Кондратюка про повну заборону концертної діяльності російських артистів в Україні набрали необхідну кількість підписів менш ніж за місяць.

  У відповідь на петицію президент України доручив прем’єр-міністру, секретарю РНБО та голові СБУ опрацювати внесені пропозиції.

  Найсвіжіше

  Популярне