Вівторок, 27 Вересня, 2022
Бiльше

  Петицію про заборону діяльності російських артистів в Україні підписали більше 25000 українців

  Петиція відомого українського телеведучого Ігоря Кондратюка про повну заборону концертної діяльності російських артистів в Україні набрали необхідну кількість підписів менш ніж за місяць.

  Станом на 11 жовтня петицію “Про повну заборону концертної діяльності артистів з країни-агресора – Росії до повернення Криму в склад України та відновлення контролю Україною над своїми східними кордонами” на сайті президента підписали майже 25800 українців.

  “Я впевнений, що громадяни країни-агресора, які працюють в сфері розваг – артисти/артистки, актори/акторки насправді не несуть ніякої культури. Оскільки представники агресора, які промовчали і тим самим – підтримали – окупацію Криму та розв’язання Росією, їхньою батьківщиною, війни на східному Донбасі, своїм мочанням теж несуть відповідальність за агресивні дії Росії”, – зазначає Ігор Кондратюк.

  На його думку, виключення для заборони допускається лише для тих російських представників культури, хто публічно виступив проти російської агресії: письменник Віктор Шендерович, акторка Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші.

  “Це неприродньо, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окуповиних ними українців. Любов до носіїв культури агресора розвиває в українцях так званий шведський синдром. Цього потрібно уникати, якщо ми не хочемо більше втрат територій та населення, та перемогти у цій праведній для України та українців війні. Музика і інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни. Оскільки вони є продовження війни іншими методами – методами зацікавлення українців культурою агресора, від зброї якого загинули тисячі українців та зазнали поневірянь мільйони вимушених переселенців”, – наголосив Кондратюк у петиції.

  Найсвіжіше

  Популярне