Понеділок, 30 Січня, 2023
Бiльше

  Священнику-педофілу РПЦ оголосять вирок 24 грудня

  Сарактаський районний суд Оренбурзької області завершив розгляд по суті справи про насильство над дітьми, обвинуваченим у якій проходить священник Російської православної церкви Ніколай Стрємскій.

  Про це повідомляє “Интерфакс-религия” з посиланням на пресслужбу суду.

  Відомо, що підсудний виступив із завершальним словом, після чого суд перейшов до нарадчої кімнати. Оголошення рішення у справі призначене на 24 грудня цього року.

  Оскільки засідання проходило у закритому режимі, то не відомо яке покарання для підсудного вимагала сторона державного обвинувачення. Також не відомо, що саме у завершальному слові сказав обвинувачений у педофілії священник Московського патріархату.

  Нагадаємо, священника Ніколая Стрємского було затримано восени 2019 року. У вересні 2020 року повідомлялось, що йому пред’явлено обвинувачення за статтями 131, 132, 133, 135, 117, 156, 151 КК РФ (зґвалтування; насильницькі дії сексуального характеру; розпусні дії; залучення неповнолітнього до вчинення антигромадських дій тощо).

  За версією слідства, з 1999 по 2019 роки обвинувачений “вчинив злочини проти статевої недоторканності щодо 11 неповнолітніх” (педофілія). Також він підозрюється у залученні дітей до систематичного вживання алкоголю.

  Указом митрополита Оренбурзького та Сарактаського РПЦ Веніаміна (Зарицького) священника Ніколая Стрємского заборонено у священнослужінні на час слідства.

  “Духовний фронт” раніше повідомляв, що кримінальні провадження у відношенні клірика Ніколая Стрємского розпочались у вересні 2019 року. Окрім цього, суд постановив позбавити родину священника батьківських прав, а всі діти були переведені в заклади опіки.

  Це вже не перший випадок педофілів у рядах РПЦ. Раніше єромонаха РПЦ засудили до 13 років колонії за педофілію і схиляння неповнолітніх до вживання алкоголю.

  Найсвіжіше

  Популярне