Середа, 27 Липня, 2022
Бiльше

  У Полтаві з’явиться військовий храм УГКЦ

  У Полтавській військовій частині Десантно-штурмових військ Збройних сил України відбувся чин освячення та благословення хреста і наріжного каменя під будівництво майбутньої святині для військовослужбовців, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт УГКЦ.

  Церковний чин освячення та благословення здійснив владика Василь Тучапець, екзарх Харківський УГКЦ. Із єпископом співслужили отець Василь Іванюк, бригадний капелан 81 аеромобільної бригади, та отець Максим Кролевський, військовий капелан цієї військової частини.

  Владика Василь у своїй промові, звертаючись до військовослужбовців, подякував їм за відданість та службу для українського народу: “Невдовзі на цьому місці постане церква, побудується храм, у якому кожен військовий зможе прийти на молитву, попросити в Господа те, чого насправді потребує. Ми молимося за всіх наших військових, щоб Бог захистив вас та попровадив до спільної перемоги”.

  Храм у військовій частині буде збудований на честь святого архистратига Михаїла, бо саме цей архангел обраний покровителем Десантно-штурмових військ.

  На завершення о. Василь Іванюк прочитав молитву десантника та подякував командирам та бійцям за їхню доблесну службу та професійне виконання службових обов’язків: “Тут збудується храм на честь Святого архистратига Михаїла, який є нашим патроном, заступником для кожного десантника. Ми будемо молитися і, думаю, що скоро архистратиг Михаїл збудує для нас храм”.

  Після освячення владика Василь подякував особовому складу, поблагословив та окропив усіх свяченою водою.

  Найсвіжіше

  Популярне