Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  Вселенський патріарх Варфоломій прибув в Афіни

  Сьогодні, 20 листопада, Вселенський патріарх Варфоломій І прибув до міжнародного аеропорту грецької столиці Афін.

  221
  Фото: Nikos Paparchristou / Ecumenical Patriarchate

  Як повідомляє пресслужба Вселенської Патріархії, Його Всесвятість відвідає Грецію з шестиденним офіційним візитом.

  Вселенського патріарха вітали єпископат Елладської Церкви, директор представництва Вселенського Патріархату в Афінах, духовенство, міністр національної оборони Греції та інше керівництво держави.

  Вселенський патріарх відвідує Афіни на люб’язне запрошення Елладської Церкви для участі в урочистій Літургії, що відбудеться у неділю, 21 листопада, в Афінському соборі в день великого свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, що відзначається за новоюліанським календарем. Урочиста подія також приурочена 30-й річниці патріаршого служіння Його Всесвятості Варфоломія.

  20 листопада, по обіді, патріарх Варфоломій зустрінеться з архієпископом Афінським і всієї Греції Єронімом. Його Всесвятість під час візиту також зустрінеться з президентом Грецької Республіки, прем’єр-міністром, спікером парламенту та лідером опозиції.

  Вселенський патріарх також відвідає подвір’я «Вознесіння Господнє» святого монастиря Симонопетра на Святій Горі Афоні, де за його участі відбудеться вечірнє богослужіння. Його Всесвятість побуває і в штаб-квартирі дитячого онкологічного відділення, а також візьме участь у заходах, організованих на його честь Богословською школою Національного та Каподистрійського університету Афін, Братством Афіалія Вселенського Патріархату.

  Найсвіжіше

  Популярне