Субота, 4 Грудня, 2021
Бiльше

  Молимось за вас: Православна Церква України привітала студентів з їхнім святом

  Православна Церква України привітала студентів з їхнім святом – Днем студента. У ПЦУ моляться, щоб Господь примножував таланти студентів і давав їм духовне та тілесне зміцнення.

  «Дороге студентство! Від нашої церковної родини щиро вітаємо вас з вашим святом – Днем студента. Знайте, що покладаємо на вас великі та найсміливіші надії і молимося, аби Господь допоміг примножувати таланти та благословив усім необхідним для вашого духовного й тілесного зміцнення, зростання», – йдеться у повідомленні на сторінці ПЦУ у Фейсбуці.

  В Українській Церкві зауважили, що кожен подарований Богом день є прекрасною можливістю реалізувати себе, розширити горизонти, пізнати щось нове, корисне, аби примножувати добро у цьому світі, допомагати ближнім, ставати кращими, духовно зростати.

  «Тож ростіть, вдосконалюйтесь, навчайтеся, любіть і живіть так, щоби кожен ваш день був сповнений радістю, щастям і теплом людської подяки за добрі справи. Здобувайте знання, знаходьте роботу до душі, не соромтесь частіше обіймати батьків, не бійтеся товаришувати, обирайте друзів і коханих серцем, бережіть дружбу й добрі стосунки від усякого зла. І словами святого апостола Павла: ніколи не бувайте переможені злом, а перемагайте зло – добром! (Рим. 12: 21)», – побажали в Православній Церкві України.

  Найсвіжіше

  Популярне