Субота, 1 Жовтня, 2022
Бiльше

  Російська поліція зацікавилась цілителькою, яка нібито лікує коронавірус стріляючи кулями з кропиви

  Поліція російського міста УФА перевіряє інформацію про діяльність місцевої цілительки, яка нібито лікує коронавірус, пише “Полит.ру” з посиланням на російські ЗМІ та пресслужбу поліції Башкирії. При цьому, неабияку цікавість викликає методика надання нею вказаної специфічної послуги: панянка стріляє у пацієнтів з пістолета, який заряджений кулями з кропиви.

  На відеозаписі, що було оприлюднено телеграм-каналом Mash, видно, як жінка на ім’я Лада стріляє у чоловіка, голова якого накрита рушником, зі зброї, схожої на пістолет Макарова.

  Цілителька стверджує, що кулі зроблені з кропиви, інших цілющих трав та солей. За її словами, стріляючи в особливі місця пацієнта – чакри – вона вже “зцілила” понад тисячу людей.

  Зараз правоохоронці перевіряють інформацію і встановлюють наявність ознак протиправної діяльності у “магічних ритуалах” цілительки. Запобіжний захід у відношенні росіянки не обирався.

  Нагадаємо, митрополит РПЦ Данііл (Доровскіх) відзначився абсолютно необґрунтованими заявами, нібито люди, які причащались і сповідувались, переносили коронавірус легше. А очільник РПЦвУ (так званої УПЦ МП) митрополит Онуфрій (Березовський) стверджував, що причастя є абсолютно безпечним обрядом і не може бути шляхом поширення вірусу.

  Найсвіжіше

  Популярне