Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  Глава МЗС України нагадав Лаврову як називалася російська держава до 18-го століття

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відповів російському колезі Сєргєю Лаврову на його висловлювання щодо президента України Володимира Зеленського.

  Глава МЗС звинуватив РФ у крадіжці історії і нагадав Лаврову, що Росія до 18 століття звалась Московією, а у 10-му столітті хрестили Русь у Києві, а не в Московії.

  «Міністр Лавров заблукав у трьох соснах російської історії. До 18-го століття його держава мала одну назву: Московія. У 10-му столітті хрестили Русь у Києві, а не Московію. Щоб красти чужу історію, багато розуму не треба. Не лише російський газ, а і пропаганда – найбрудніші у світі», – написав у твіттері Кулеба, передає Радіо Свобода.

  Раніше Лавров звинуватив США та Вселенський патріарх у атаках на Сербську Церкву. Крім того, очільник МЗС РФ вважає нападки на Сталіна, спробою «ослабити Росію». Також Лавров відзначився іншими заявами, щодо історії.

  «Зараз українські колеги вправляються в якійсь словесній еквілібристиці: то вважають, що Русь – це їхня споконвічна назва. То кажуть, що хрещення Русі – це якраз свято саме українське, і так далі. Це сумно. Сам президент Зеленський робить якісь заяви про те, що наш газ – найбрудніший у світі. Загалом, це не від великого розуму, якщо чесно», – цитує Лаврова російська інформагенція ТАСС.

  Найсвіжіше

  Популярне